Reality Brno

Server Brno Reality je serverem zaměřený na reality v Brně a okolí provozovaný realitní makléřkou Marcelou Zedníčkovou. Obsahuje nabídky realit k prodeji a pronájmu a aktuální články a informace o trhu realit v Brně a okolí. Server reality Brno je výsledkem desetiletých zkušeností a poznatků a nabízí proto skutečně profesionální nabídku a služby, které z těchto let čerpají. Pokud chcete výhodně prodat, koupit či pronajmout jakoukoli realitu, ráda Vám s celým realitním procesem pomohu.

Reality Brno to je koupě, prodej, pronájem realit v Brně pod jednou střechou. Najdete zde nabídky nabízené profesionálním odborníkem na reality a také díky spolupráci se serverem www.vlastnici.cz rovněž vybrané nabídky od soukromých vlastníků realit z okresu Brno-město a Brno-venkov. Je to proto, aby návštěvník získal všechny potřebné informace o vývoji na trhu nemovitostí a realit v Brně na jednom místě, ať už má zájem o prodej, koupi, pronájem jakékoli reality ať už určené k bydlení (rezidenční reality) či podnikání (komerční reality) v oblasti Brna. Rovněž zde najdete reality určené k rekreaci, pozemky a další speciality.. Samozřejmostí je možnost domluvit si financování pomocí hypotéky či jiných úvěrů, tak, aby koupě reality byla co nejpohodlnější a bez zbytečných nervů. Rovněž nabízím možnost využití právního servisu i v případě, že si realitu kupujete, pronajímáte či prodáváte ve vlastní režii. Stačí mne kontaktova a já vám zajistím profesionální právní servis a upozorním Vás na případné nedostatky a nejasnosti v realizovaném obchodě. Rovněž pokud máte jakýkoli dotaz neváhejte se na mne obrátit. Jsem Vám k službám.

V případě, že chcete nabídnout realitu k prodeji, zaregistrujte se na mých stránkách v sekci Chci prodat/pronajmout reality, kde pak budete mít i k dispozici aktuální informaci o průběhu prodeje či pronájmu.

V případě, že hledáte realitu ke koupi či pronájmu, pak vyplňte formulář v sekci Hledám realitu a budete dostávat novinky přímo do Vašeho mailu, tak, abyste se o realitě dozvěděli co nejdříve.

Rovněž pokud máte jakékoli dotazy, připomínky k tomuto webu či k mé práci neváhejte mne prosím kontaktovat. Budu vděčná za jakékoli podněty, které povedou ke zlepšení mých služeb pro Vás.

Marcela Zedníčková
zednickova@brno-reality.org

Hypoteční kalkulačka

Cena nemovitosti:
Vlastní zdroje:
Doba splácení: let
Úroková sazba: %
Úvěr:  
Měsíční splátka:  
Celkem zaplatíte:  
  = Počítej =
Server Brno Reality je serverem zaměřený na reality v Brně a okolí provozovaný realitní makléřkou Marcelou Zedníčkovou. Obsahuje nabídky realit k prodeji a pronájmu a aktuální články a informace o trhu realit...

Pokračovat

Podrobnější vyhledáváníProdej nemovitosti

Vložte nemovitost - pro majitele inzerce zdarma

Hledám nemovitost: inzerce pro soukr.os.zdarma


Realitní kancelář Nejlepší bydlení

Aktuální články:

Poděkování klienta, prodej nemovitosti, Kobeřice u Brna - From: Ondřej A. Sent: Monday, August 29, 2016 2:41 PM To: Marcela Zedníčková ; veselsky@nejlepsibydleni.cz Subject: Poděkování   Dobrý den,   chtěl bych touto cestou poděkovat za...

Starší články:

Kam dál:

  • Nabídka nemovitostí realitní společnosti Nejlepší bydlení realitní společnost, s.r.o: Brno Reality
  • podrobnější vyhledávání Byty Brno prodej, pronájem, podnájem, spolubydlení, státní
  • nabídka nemovitostí plzeňské pobočky: Reality Plzeň
  • detailní hledání bytů k prodeji, nebo pronájmu, ev. státní či podnájem a spolubydlení na Byty Plzeň
  • celostátní nabídka a katalog: Byty na prodej
  • celostátní prodej, pronájem nemovitostí na Reality.name
  • Hledáte-li báječnou dovolenou v tuzemsku, navštivte katalog chaty a chalupy k pronajmutí.
  • krátkodobý i dlouhodobý Pronájem bytů
  • online Pojištění nemovitosti, nejlevnější cena a kalkulačka
Sjednejte si pojištění on-line s bonusy a výhodami: pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění domácnosti,